Infolinia wieczorowa i weekendowa pn. - pt. 17-21, sob. - niedz. 9-21.12 352 38 68
Menu

12 352 38 68
biuro@umstahl.pl

  • Polski
  • pl

Język:

O firmie

UMSTAHL

 

 

 

 

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Większość naszego asortymentu jest produkowana w Polsce Dostarczamy wysokiej jakości meble, które charakteryzują się niezawodnością, funkcjonalnością , modnym wzornictwem i estetyką wykonania. Nasze produkty są dedykowane na wymagający rynek europejski. Posiadamy stany magazynowe w naszym centrum logistycznym w Skawinie gdzie na powierzchni wysokiego składowania mamy od ręki dostępne produkty, takie jak szafki pracownicze - BHP, gospodarcze, szafy ubraniowe, szafy biurowe - kartotekowe, aktowe, szafy na mapy i przy biurkowe. Szafy szkolne i przedszkolne, szafki skrytkowe. Szafy sportowe i basenowe. Szafy medyczne, stoły i szafki warsztatowe.

 


Nasze produkty wykonane są w największej staranności przy udziale profesjonalnych, zaawansowanych technologicznie maszyn CNC. W produkcji mebli wykorzystywane są wysokiej jakości blachy stalowe i farby ekologiczne, spełniające wszystkie normy potwierdzone certyfikatami.


Nasze produkty można zobaczyć w naszych trzech showroomach w Polsce w Krakowie, Warszawie i Katowicach gdzie fachowcy chętnie doradząFirma UMSTAHL Sp. z o.o. buduje sieć sprzedaży mebli metalowych na terenie Polski. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą mebli biurowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy: Krótkie terminy realizacji i szybkie dostawy. Większość popularnych produktów posiadamy w magazynie, atrakcyjne rabaty, wsparcie specjalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy!

Dostawa od 130 zł netto

Poznaj szczegóły

Biuletyn informacyjny