Menu

12 352 38 68
biuro@umstahl.pl

  • Polski
  • pl

Język:

O firmie

UMSTAHL

Firma Umstahl Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na wysokiej jakości meble metalowe. Dostarczamy wysokiej jakości meble metalowe, które charakteryzują się niezawodnością, funkcjonalnością , modnym wzornictwem i estetyką wykonania. Dystrybuujemy gotowe produkty, takie jak szafy pracownicze - BHP, gospodarcze, szafy ubraniowe, strażackie. Szafy biurowe - kartotekowe, aktowe, szafki na mapy i przy biurkowe. Szafy szkolne i przedszkolne, szafki skrytkowe. Szafy sportowe i basenowe. Szafy medyczne, stoły i szafki warsztatowe.

Nasze produkty wykonane są w największej staranności przy udziale profesjonalnych, zaawansowanych technologicznie maszyn i narzędzi. W produkcji mebli wykorzystywane są wysokiej jakości blachy stalowe i farby ekologiczne, spełniające wszystkie normy potwierdzone certyfikatami.

Firma UMSTAHL Sp. z o.o. buduje sieć sprzedaży mebli metalowych na terenie Polski. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami zajmującymi się sprzedażą mebli biurowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy: Krótkie terminy realizacji i szybkie dostawy. Większość popularnych produktów posiadamy w magazynie, atrakcyjne rabaty, wsparcie specjalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy !

Dostawa od 99 zł netto

Poznaj szczegóły
Szybki kontakt

+48 12 352 38 68
biuro@umstahl.pl

Nasze katalogi

Biuletyn informacyjny

Płatności i dostawa
Kontakt

Umstahl Sp. z o.o.
ul. Surzyckiego 16, 31- 721 Kraków
biuro@umstahl.pl
+48 12 352 38 68

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.