Infolinia wieczorowa i weekendowa pn. - pt. 17-21, sob. - niedz. 9-21.12 352 38 68
Menu

12 352 38 68
biuro@umstahl.pl

  • Polski
  • pl

Język:

Koszty dostawy

Koszt transportu jest naliczany automatycznie przez sklep w trakcie składania zamówienia. Koszt transportu jest naliczany wg ilości palet potrzebnych do wysyłki zamówienia.

W celu zminimalizowania prawdopodobieństwa uszkodzeń w czasie transportu wszystkie produkty wysyłane są na paletach. Oferujemy kilka rozmiarów palet w celu doboru odpowiedniej wielkości do zamówienie, dbając o jak najniższe koszty dostawy.

Dostępne wymiary palet i koszty dostawy:

  • Półpaleta wymiary 60 cm x 80 cm x 200 cm - 130 zł netto 
  • Paleta 120 cm 80/100 cm x 220 cm - 160 zł netto 
  • Paleta przemysłowa 200 cm x 80 cm x 120 cm - 160 zł netto


Koszt dostawy nie obejmuje wniesienia zakupionych towaru. Usługa wniesienia Towarów jest usługą opcjonalną, której koszt podlega indywidualnemu uzgodnieniu.

Dostawa zamówienia poza granice Rzeczypospolitej Polskiej jest możliwa wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu ze sprzedawcą miejsca i kosztu dostawy.

W przypadku Towarów, dla których przewidziano różny termin realizacji zamówienia, dostawa następuje łącznie i realizowana jest z upływem terminu realizacji przewidzianego dla tego z zamówionych towarów, dla którego termin ten jest najdłuższy. Umożliwiamy skorzystanie z podziału dostawy zamówienia na części. Podział dostawy zamówienia oraz koszty dostawy poszczególnych elementów zamówienia podlegają indywidualnemu uzgodnieniu.

Doręczenia przesyłek realizowane jest najczęściej od poniedziałku do piątku, w godzinach między 8.00 a 16.00.

Dostawa od 130 zł netto

Poznaj szczegóły

Biuletyn informacyjny

?
CENTRUM POMOCY
🗕
?
Odpowiedzi udziela sztuczna inteligencja (chatGPT) w oparciu o nasze dane.